allah

بلاخره فرصتی شد تا یه فونت زیبای دیگه برای لوگو تایپ رو هم استارت بزنم ، استارت زدن موازی فونت ها باعض میشه که ایرادات فونتها در کنار هم برطرف بشه ، فونتی که امروز استارت خورد فونت دیما پرشین نام گرفت که با حرکت قلم در کورل دراو و براساس یک لوگوتایپ تولید شده است.

با دیدن لوگوی خبرگزاری فرهنگ به فکر افتادم یه فونت خوب تایپوگرافی با این لوگو تایپ ایجاد کنم این لوگو تایپ بر پایه خط نسخ می باشد.و ظاهر زیبایی دارد.

 

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی ، برای فرار از رسمی بودن و راحتتر صحبت کردن ، تصمیم گرفتم ، وبلاگ رو به سایت اضافه کنم اینطوری می تونم فونتهای در دست طراحی رو هم بهتون معرفی کنم که خیلی راحتتر هست و ساده تره ، من هر روز درگیر تحقیق و بررسی هستم که بشه فونت های جدیدی رو براساس طرحهای مختلف کار کرد ، چند تا الگو برای طراحی فونت خودم در نظر گرفتم ، اولین الگو استفاده از فونتهای رایگان یا نسخه های دموی رایگان فونت های انگلیسی هستکه در سایت 1001font منتشر میشه ، و واقعا هم فونت های خوبی هستند. روش دوم طراحی براساس لوگوتایپ های فارسی است مثل لوگوی بانکها ، موسسات یا حتی براساس لوگوتایپ های غیر معروفی تستی هست. امیدوارم بتونم کم کم فضای فونتهای ایرانی رو یه تغییر کامل بدیم. با من همراه باشید.

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط میترا تمپلیت ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

Template Design:Dima Group