allah

خط و قلم هویت ماندگار و معرف هر زبان و مملکتی است ، هر مملکتی که دارای خط و قلم بوده به استقلال فکری رسیده و توانسته تا فرهنگ و تاریخ خویش را مکتوب کند. ما ایرانیان بدلیل مسلمان شدن و تاثیر اقوام اعراب بر روی فرهنگمان خواسته یا نا خواسته دارای قلمی بر پایه حروف عربی هستیم ، تکلم به این زبان برای مدت زیاد در ایران نیز یکی از دلایل گسترش این خط و زبان بوده است.

اما از زمانی که خطاطان ایرانی احساس کمرنگ شدن هویت ایرانی را کردند ، اولین قلم ایرانی متولد شد ، با این کار حس استقلال نیز در هر ایرانی با دیدن قلم ایرانی نستعلیق یا نسخ فارسی زنده شد.

اکنون ما نیز قصد داریم تا بی هیچ چشم داشتی قلم و خط و زبان فارسی را در اینترنت زنده کنیم و تا می توانیم این را قلم های فارسی را گسترش دهیم تا همگان به زیبایی خطوط اصیل و زیبای فارسی پی ببرند و دنیای اینترنت را با نگاهی نو و قلم های زیباتری ببینید.

این پروژه به صورت بازمتن و آزاد ارائه شده تا همه ایرانیان با هر قصد و توانی در آن شرکت کنند تا بتوان قلم هایی تولید کرد که در شان خط و زبان فارسی باشد.

قلم هایی برای هویت ایرانی در وب

روح الله بلوردی طراح

تازه های فروشگاه قلم ایرانی

فونت های فارسی بیشتر

ساماندهی

تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!

Template Design:Dima Group