allah

با سلام خدمت دوستان ، به درخواست عزیزان بازدید کننده تخفیف به مدت سه روز تمدید شد.

30 درصد تخفیف یلدا با کد  dimayalda  برای تمامی محصولات و فونت های فروشگاه تا شنبه اول دی ماه

http://www.fontirani.ir/shop

باورش سخته اما 2 سال شد ، روزی که این سایت رو ثبت می کردم ، فکر نمی کردم این همه طرفدار پیدا کنه و بتونم تنهایی این همه فونت رو تولید کنم ، حالا تصمیم داریم به پاس همراهی با شما عزیزان 50 درصد تخفیف برای تمامی فونت های فروشگاه در نظر بگیریم. این تخفیف در مرحله پرداخت برای شما لحاظ می شود.

با تشکر

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی

بسته کامل فونت های دانلود که برای دوستان حامی گذاشته شده است با فونت های وب و جدید ما بروز شد. لطفا دانلود کنید.

با توجه به نیاز دوستان و اینکه ممکن است روزی بنده نباشم و سایت های بنده در دسترس نباشد ، کلیه فونت های رایگان بنده بر روی گیت هاب منتشر شد. به امید خدا این سایت حالا حالا بالاست و اگر بنده نبودم یا سایتم نبود می توانید از آدرس زیر آنها را دانلود کنید.

https://github.com/balvardi/dima

 

با توکل به خدا و علاقه بسیار اولین نسخه از فونت دست نویس نستعلیق دیما آماده شد ، این فونت ایرادات زیادی دارد و هنوز بتا می باشد اما منتشر کردیم تا با حمایت شما بتوانیم هزینه لازم برای تولید نسخه نهایی را جمع آوری کنیم ، همیاری شما باعث می شود تا هر چه زودتر بتوانیم نسخه نهایی این قلم را نیز منتشر کنیم.

متاسفانه هزینه تولید فونتهای فارسی بسیار زیاد است و بنده نیز دست تنها هستم و منابع مالی زیادی ندارم ، اگر دوستان یاری کنند این نسخه توسعه پیدا خواهد کرد.

http://fontirani.ir/persian-fonts/font/25

روایتی نو از فونت دیما یکان با نام دیما یکان وب منتشر شد. برای دانلود قلم بر روی لینک زیر کلیک کنید/

http://www.fontirani.ir/persian-fonts/font/16

 

باگ های مربوط به مشکل مایکروسافت ورد2007 و کورل دراو نسخه 7 برطرف شد، مشکل های مربوط به انتخاب فونت و استفاده برای هر دوزبان فارسی و انگلیسی فونت ها برطرف شد.

نسخه جدید قلم دیما برف با تغییرات کامل در قلم انگلیسی و استفاده از فونت رایگان Danube مجدد بروز و منتشر شد ، این نسخه را از لینک ثابت فونت دیما برف دانلود کنید.

برای اولین بار تصمیم گرفتم ، تا فونتی رو که برای تایپوگرافی قلم زیبای یکان استفاده می کردم را منتشر کنم ، این فونت برای وب نیز کاربرد دارد.

تازه های فروشگاه قلم ایرانی

فونت های فارسی بیشتر

ساماندهی

تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!

Template Design:Dima Group