allah

دست به کار خطرناکی زدم ُ‌ همزمان نسخه مورب و توخالی فونت دیما برف ۳ رو کار کردم ُ‌کمی ترسناک هست اما تجربه جالبه ُ‌سیستم لپ تاپ اصلا نمی کشه

نبود فونت زیبا برای کارهای شاد و کودکانه یا طنز گونه باعث شده تا بسیاری از فونتهای رایگان یا تجاری ما حالتی شاد به خودشون بگیرن ، اصولا دایره توی فونت های ما خیلی اثر گذار هست ، برای طراحی هر فونت ابتدا یک دایره می کشم بعد باهاش ور می رم تا یه شکل خوب به خودش بگیره ، دیما شادی متولد امروز هست یه فونت که استایل شادی داره سعی دارم براش حالت های متفاوتی طراحی کنم این فونت جای کار زیادی داره و میشه نسخه های زیادی ازش تولید کرد.

این هفته فونت جدیدی در دست طراحی براساس دوایر منظم می باشد که نام دیما فرش رو بر اون گذاشتم چون ایده اش از لوگوی فرش انتخاب شد که از فونت دستکاری شده یکان بولد طراحی شده بود.

ان شالله بزودی آماده بشه منتشرش می کنم.

امشب تصمیم گرفتم یه فونت زیبا طراحی کنم و اون رو به نام بانوان سرزمینم نام گذاری کنیم ، این فونت با همه وجود تقدیم به بانوان عزیز علی الخصوص گرافیست های همکارمون :-)

این هفته مثل اینکه هفته خوبیه ، دومین فونت این هفته نیز داره آماده میشه ، اسم این فونت رو دیما نسیم گذاشتم ، فونتی زیبا پر از دوایر و مناسب برای لوگوتایپ

یه بسم الله قشنگ دیدم که به نظرم رسید میشه ازش یه فونت خوب طراحی برای تایپوگرافی و لوگوتایپ ایجاد کرد ، این اولین کاراکترهای این فونت بدون نقطه می باشد.

به خاطر مطلومیت مردم یمن و به خاطر زنده نگه داشتن یاد شهدای این کشور شیعه مسلمان ، تصمیم گرفتم اسم این فونت رو دیما یمن بزارم. ان شالله که حق پیروز باشد.

بلاخره فرصتی شد تا نسخه ای از فونت دیما که به خط شکسته نستعلیق نزدیکی بیشتری داشته باشه رو استارت بزنم ، این فونت با نام دیما شکسته قرار تا 6 ماه آینده با اسکن بیش از 500 اثر خوشنویسی از اساتید ایران استارت بخوره ، تا کنون بیش از 40 اثر از اساتید معاصر خوشنویسی اسکن شده و تبدیل به وکتور شده ، ان شالله به زودی الباقی اثار نیز اسکن خواهد شد.

دیما ارسلان یک فونت خوشنویسی براساس دست خط یکی از خطاطان عرب به نام ارسلان می باشد. اعراب از این سبک خوشنویسی برای تند نویسی های خود استفاده می کنند که ترکیب های جالبی دارد.

ما این فونت رو برای زبان فارسی براساس این قلم طراحی کردیم.

فونت افسانه یک فونت فارسی فانتزی و دست نویس میباشد که با استایل قلمو و مرکب توسط حسین تقی‌زاده طراحی و اجرا شده است. من این فونت رو کمی نرم کردم و فونت دیما افسانه را طراحی کردم ، البته فونت افسانه کمی قدیمی هست و نیاز داشت که اصلاح بشه ، برای همین تصمیم گرفتم اصلاحش کنم. ان شالله به زودی منتشرش می کنم

Template Design:Dima Group