allah

به نام خدای زیبایی ها

پروژه فونت ایرانی ، یک پروژه باز متن آزاد برای توسعه فونت فارسی ایرانی است. فونت های ارائه شده در سایت ، توسط گروه نرم افزاری دیما تولید شده است ، اگر فونتی توسط گروه دیما اصلاح شود ، منبع و ماخذ و صاحب اصلی اثر ذکر خواهد شد تا حق کسی ضایع نشود. شما نیز با رعایت حقوق معنوی این آثار از ما حمایت کنید ، حمایت شما ما را دلگرم می کند و باعث تولید فونت هایی خواهد شد که هیچگاه در وب منتشر یا در دسترس نیستند.

balvardi
با سلام خدمت شما ایرانیان عزیز و سایر علاقه مندان به خط زیبای فارسی ، بنده روح الله بلوردی هستم ، دانش آموخته رشته گرافیک و خوشنویس و طراح ایرانی ، چند وقت پیش با گردش در اینترنت و نیافتن فونت شکسته نستعلیق ، تصمیم گرفتم این فونت را تولید و رایگان منتشر کنم. اقبال دوستان و آشنایان و سایر علاقه مندان علی الخصوص طراحان وب از این فونت باعث تا من تشویق شوم و فونت های بیشتری تولید کنم ، چون سایت های فونت ایرانی علاقه ای به انتشار فونت های من نداشتند ، مجبور شدم این وب سایت را راه اندازی کنم ، خدا رو شکر از سایر کارهای بنده به اندازه کافی درآمد هست به همین دلیل این سایت را رایگان راه اندازی کردم ، همیاری شما در توسعه این قلم باعث می شود تا زنده هستم ، فونت های بیشتری بتوانم تولید کنم. اگر هم روزی زنده نبودم ، امیدوارم هم وطنان عزیزم ، این فونتها را رایگان در اختیار سایر ایرانیان قرار دهند تا باقیات وصالحاتی برای بنده باشد.
التماس دعا - روح الله بلوردی

چاپ پارچه

فروشگاه قالب جوملا و وردپرس

فونت های فارسی دیما

دیما ثلث فارسی2
این فونت یک فونت ثلث عربی است که ما فقط آنرا ادیت کردیم ، چون طراح نسخه اصلی معلوم نبود ، متاسفان...
دیما فرد
این فونت یک فونت عربی است که بسیار زیبا بوده و توسط Patrick Giasson طراحی شده است ، به دلیل زیبای...
دیما ارسلان
دیما ارسلان فونتی است عربی که برای زبان فارسی بهینه و باز طراحی شده است. این فونت بسیار زیبا برای...
دیما بادیه
این فونت یک فونت عربی است که کاراکترهای فارسی را نیز داراست و برای فارسی نیز میشود استفاده کرد.ای...
دیما معلم ضخیم
فونت زیبای دیما معلم یک فونت استاندارد با فضای کودکانه است که به مناسبت روز معلم و به پاس تمامی ز...
دست نویس دیما 2
فونت های دست نویس بین دوستان طراح و همچنین طراحان شبکه های اجتماعی از جایگاه خیلی خوبی برخوردار ش...

همیاری در توسعه قلم فارسی

با سلام و تشکر از زحمتی که می کشید ، این پروژه باز متن است و حمایت از ما هر مقدار که باشد در بهتر شدن این فونت یا قلم فارسی کمک بسزایی می کنید. بزرگترین کمک به ما دلگرمی است که از شما دریافت می کنیم. این مبلغ هر چند ناچیز و کم باشد نشان از این است که شما برای کارهای بازمتن و رایگان فقط یک استفاده کننده نیستید بلکه علاوه بر استفاده کننده حامی ما نیز می باشد. حمایت های شما صرف ایجاد نسخه های بهتر این فونت خواهد شد.
شما می توانید با انتخاب یکی از گزینه های زیر ما را یاری کنید. هیچ اجباری در مقدار یا اندازه نخواهد بود.
توجه داشته باشید برای حمایت از ما لطفا در سایت ثبت نام کنید تا ما بتوانیم به ایمیل شما نسخه های تکمیلی این فونت را ارسال کنیم.

به عنوان هدیه به تمامی دوستانی که قصد حمایت از ما را دارند نسخه کاملتر این فونت ارسال می گردد. همچینین در اولویت دریافت نسخه های جدید و پیش از انتشار ما قرار می گیرند.

اگر قصد پرداخت هزینه ندارید ، می توانید با معرفی فونت ما در سایت خود یا دادن بک لینک به سایت ما از این پروژه بازمتن حمایت کنید. در صورتی که این کار را انجام دادید لطفا لینک را برای ما ارسال کنید تا نسخه های کاملتر فونت در اختیار شما قرار بگیرد.

  • مبلغ مورد نیاز

    10,000,000 تومان

  • مبلغ جمع آوری شده

    903,000 تومان

  • مبلغ باقی مانده

    9,097,000 تومان

9.03%
تا کنون بیش از 158 نفر با مبلغ 903,000 تومان در این پویش شرکت کردند.

لوگو تایپ های طراحی شده با فونت های دیما

تصویر پروفایل
...
تصویر پروفایل
...
تصویر پروفایل
...
تصویر پروفایل
...
تصویر پروفایل
...
تصویر پروفایل
...
Template Design:Dima Group