allah

با توجه به نیاز دوستان و اینکه ممکن است روزی بنده نباشم و سایت های بنده در دسترس نباشد ، کلیه فونت های رایگان بنده بر روی گیت هاب منتشر شد. به امید خدا این سایت حالا حالا بالاست و اگر بنده نبودم یا سایتم نبود می توانید از آدرس زیر آنها را دانلود کنید.

https://github.com/balvardi/dima

 

با توکل به خدا و علاقه بسیار اولین نسخه از فونت دست نویس نستعلیق دیما آماده شد ، این فونت ایرادات زیادی دارد و هنوز بتا می باشد اما منتشر کردیم تا با حمایت شما بتوانیم هزینه لازم برای تولید نسخه نهایی را جمع آوری کنیم ، همیاری شما باعث می شود تا هر چه زودتر بتوانیم نسخه نهایی این قلم را نیز منتشر کنیم.

متاسفانه هزینه تولید فونتهای فارسی بسیار زیاد است و بنده نیز دست تنها هستم و منابع مالی زیادی ندارم ، اگر دوستان یاری کنند این نسخه توسعه پیدا خواهد کرد.

http://fontirani.ir/persian-fonts/font/25

روایتی نو از فونت دیما یکان با نام دیما یکان وب منتشر شد. برای دانلود قلم بر روی لینک زیر کلیک کنید/

http://www.fontirani.ir/persian-fonts/font/16

 

باگ های مربوط به مشکل مایکروسافت ورد2007 و کورل دراو نسخه 7 برطرف شد، مشکل های مربوط به انتخاب فونت و استفاده برای هر دوزبان فارسی و انگلیسی فونت ها برطرف شد.

نسخه جدید قلم دیما برف با تغییرات کامل در قلم انگلیسی و استفاده از فونت رایگان Danube مجدد بروز و منتشر شد ، این نسخه را از لینک ثابت فونت دیما برف دانلود کنید.

برای اولین بار تصمیم گرفتم ، تا فونتی رو که برای تایپوگرافی قلم زیبای یکان استفاده می کردم را منتشر کنم ، این فونت برای وب نیز کاربرد دارد.

با هماهنگی با طراح اصلی فونت سوگند ، فونت دیما سوگند منتشر شد. این فونت را می توانید از لینک زیر دانلود کنید
دانلود

Template Design:Dima Group